Закон про "Пласт" направили на доопрацювання


Верховна Рада схвалила пропозицію комітету про направлення для доопрацювання закон України "Про державне визнання і підтримку Пласту — Національної скаутської організації України" з пропозиціями президента
Про це передає Еспресо.TV.
За це рішення проголосувало 313 народних депутатів.
"Доопрацьований Закон має бути побудований на принципах рівності прав всіх скаутських організацій в Україні та неприпустимості будь-яких додаткових привілеїв жодній організації. Водночас, у законодавстві України має бути відображена історична роль українського пластового руху у здобуття і становлення української державності та національно-патріотичне виховання дітей і молоді" — йдеться у висновку комітету.
Представник президента Раді Руслан Стефанчук зазначив, що закон не може бути підписаний президентом оскільки в країні є інші скаутські організації, окрім Пласту. Окрім того, є зауваження щодо фінансування даної організації.
  • "Пласт" просить прибрати із закону норму про пряме державне фінансування
  • Президент України Володимир Зеленський ветував закон про державну підтримку національної скаутської організації "Пласт", бо документ не відповідав положенням Конституції України

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/zakon_pro_quotplastquot_napravyly_na_doopracyuvannya” Об этом сообщает money-ua.info со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя