Радник Зеленського пропонує перейменувати Росію у Московію, - ВІДЕО

Радник Зеленського пропонує перейменувати Росію у Московію, — ВІДЕО Фото: news.eizvestia.com

"Можемо взагалі на своїх картах почати називати їх Московія. Що нам заважає? Це символічні дії, які змінюють дискурс. Ми можемо в чужих дискурсах вічно бовтатися", — заявив Микита Потураєв в інтерв’ю Ukrlife.TV Об этом сообщает zheltaya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він вважає, що Україні потрібно створювати свої дискурси.

"Ця країна (Росія, — ред.) довгий час називалася по-іншому: Московія, Татарія. Вони зараз хочуть повернутися до джерел. Давайте ми їм допоможемо. Ми їх у себе і перейменуємо. Давайте повернемо росіянам різноманітність історичну", — зазначив радник Зеленського.

Він також вважає, що "по суті" Росія є "тимчасово непідконтрольною Китайській Республіці територією".

Потураєв пропонує також перейменувати російську мову в російський.

"Українська російська мова зовсім інша. Ми повинні її перейменувати. І сказати, що у нас руська мова, а там (в Росії, — ред.) — російська... Чому ми боїмося?" — сказав він.

Член Ради Федерації РФ Франц Клінцевич відреагував у себе в Facebook і заявив, що "співчуває" Зеленському, який має таких помічників, назвавши ініціативу перейменувати Росію в Московію "відвертою нісенітницею".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/radnyk_zelenskogo_proponuie_pereymenuvaty_rosiyu_i_rosiysku_movu__video_296608.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя