Iryna Zhdanova: "Бюро добрих новин працює Молодіжна збірна України до..."

Iryna Zhdanova в facebook:

Бюро добрих новин працює Об этом сообщает hurma.in.ua со ссылкой на СМИ.

Молодіжна збірна України до 23 років у ТОП-5 чемпіонату Європи з легкої атлетики, що завершився в Бидгощі Польща. Наша команда з десятьма медалями 3 золоті, ... 3 срібні і 4 бронзові посіла четверте місце. Позаду залишилися збірні Італії, Іспанії, Франції.

Чемпіонкою Європи в стрибках у висоту стала дуже талановита спортсменка Юлія Левченко, яка встановила особистий рекорд 1,96 м.

Ще одне золото для України здобув Владислав Мазур. Він переміг у стрибках у довжину, повторивши найкращий результат європейського сезону серед молоді.

Нашій Альоні Шамотіній не було рівних у метанні молоту. Новоспечена чемпіонка Європи серед молоді, не зважаючи на складні погодні умови, показала недосяжні для суперниць 67,46 м.

Вітаю молодіжну збірну України ️ , переможців та призерів змагань, тренерів і Федерацію легкої атлетики з гідним виступом на європейській першості. Молодці! В української легкої атлетики - хороше майбутнє.